NEWSLETTER

Jesteś dzinnikarzem? Wybierz firmy z których chcesz
dostawać informacje prasową wprost na własną
skrzynke e-mail.
ZAPISZ SIĘ

WYSZUKAJ

Hörmann na targach BUDMA 2020 4 - 7 lutego 2020, Poznań

2020-01-10 12:35:00Jak monitorując urządzenia przez Internet, obniżyć koszty ich eksploatacji? Odpowiedzi na tego typu pytania znaleźć będzie można na stoisku firmy Hörmann podczas targów BUDMA 2020.

W sumie na powierzchni 700 m² producent pokaże aż 17 nowości. Będą to zarówno zupełnie nowe, wprowadzane dopiero na rynek rozwiązania, jak i znane wcześniej, a teraz udoskonalone i wyposażone w najnowsze technologie, produkty.

Bramy garażowe i drzwi wejściowe

Zobaczyć i dotknąć można będzie piękne unikatowe powierzchnie bram o wzorach Duragrain oraz nową w pełni przeszkloną bramę segmentową, która zapewnia niegraniczony dostęp światła do wnętrza garażu. Pokazane zostaną nowe typy drzwi zewnętrznych, powstałe z połączenia aluminium
i stali nierdzewnej, jak i najnowsza seria drzwi wewnętrznych o bardzo ciekawych, intrygujących wzorach powierzchni.

Inteligentne technologie  

Prezentacja najnowszej generacji napędów do bram garażowych pozwoli przekonać się, jak komfortowo - dzięki zaawansowanej inteligentnej technologii - bramy garażowe obsługiwane mogą być za pomocą smartfona z funkcją Blootooth lub systemów Smart Home. Producent pokaże też, jak ta sama technologia zastosowana w drzwiach zewnętrznych daje możliwość rezygnacji z ich obsługi za pomocą klucza.

W części stoiska z ofertą dla przemysłu zobaczyć natomiast będzie można system o nazwie SmartControl. To zastosowany w bramach szybkobieżnych system internetowego ich monitorowania, który umożliwia zdalną diagnostykę i – w razie potrzeby – bardzo szybką naprawę.

Dla przemysłu

Inwestorom przemysłowym Hörmann zaprezentuje też m.in. nową bramę szybkobieżną, niezwykle atrakcyjną wizualnie, przeszkloną na całej powierzchni, bramę segmentową oraz  - idealne do sklepów w centrach handlowych, dostępne także z wyposażeniem przeciwwłamaniowym - zamknięcie roletowe. Nie zabraknie też wyposażenia dla centrów logistycznych: ramp przeładunkowych i specjalnych uszczelnień.

Systemy kontroli dostępu

Na wydzielonej części targowego stoiska Hörmann zaprezentuje nową grupę swoich produktów. Są to różne urządzenia wchodzące w skład systemów kontroli dostępu: słupki zabezpieczające, szlabany parkingowe, zapory drogowe. Po raz pierwszy na Budmie pokazany zostanie słupek antyterrorystyczny w wersji elektromechanicznej, a także słupek w wersji mobilnej do zabezpieczania imprez plenerowych.

Powody, by odwiedzić stoisko firmy Hörmann mają więc zarówno wszyscy, którzy budują, remontują, modernizują swoje domy, jak i deweloperzy, inwestorzy przemysłowi czy przedstawiciele służb ochrony mienia.

Swoje nowości firma prezentować będzie w pawilonie 5 na stoisku nr 4. Targi Budma potrwają w dniach 4 – 7 lutego 2020.Hörmann Polska
press box

WSPÓŁPRACUJEMY z:

Zaufali nam: